lampy EFFECT

EFFECT to wysokiej jakości lampy wykonane w zaawansowanej technologii. W ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane typy lamp o mocy i współczynnikach najbardziej optymalnych do większości znajdujących się na rynku urządzeń. Wszystkie łączą wysoką skuteczność opalania z atrakcyjną w stosunku do jakości ceną. Czasy pracy lamp zadowolą zarówno tych właścicieli solariów, którzy chętnie chwalą się częstą wymianą lamp na nowe (500 h), jak i tych, którzy wolą zaoferować klientom zaawansowany produkt o przedłużonej trwałości (800-1000 h).

Produkcja lamp EFFECT przebiega w zgodzie ze standardami zapewniającymi wysoką jakość wykonania. Szczególna uwaga przykładana jest do elementów najbardziej wpływających na pracę i efektywność lampy – elektrod, szkła i luminoforu. Stosowane są zaawansowane procedury kontroli jakości. Zawarty w lampach luminofor jest opracowany tak, aby lampa emitowała najbardziej optymalną ilość promieniowania UVB o odpowiedniej długości fali.

 • Effect Vertical
  Lampy EFFECT Vertical zaprojektowane są specjalnie do opalania w kabinach. Do tej pory określenie „Vertical” nadawano czasem mocnym i długim lampom, bardziej odpowiednim do stosowania w urządzeniach pionowych. Nie brano jednak pod uwagę, że przy opalaniu w pionie promieniowanie rozkłada się trochę inaczej (np. górna część ciała opala się mocniej). W lampach EFFECT Vertical specjalnie dobrane, zmienne na długości lampy spektrum o współczynniku w zakresie 2,3-3,0% oraz 2,6-3,0% zapewnia dostarczenie różnym partiom ciała najbardziej optymalnej ilości promieniowania. Ich zastosowanie pozwoli dodatkowo zwiększyć i tak już wysoką efektywność opalania w kabinach. Co więcej EFFECT Vertical mają czas opalania przedłużony do 800 godzin.
 • Effect Hi-Life
  Lampy brązujace wyprodukowane na licencji Power Technology™, zapewniającej efekt zbliżony do opalania wysokociśnieniowego. Niezwykle wysoki, charakterystyczny dla lamp wysokociśnieniowych poziom UVA zapewniającego mocną opaleniznę, został połączony z wysokim poziomem UVB, odpowiedzialnym za długotrwały efekt, produkcję większej ilości melaniny oraz koniecznej dla zdrowia witaminy D. Co więcej lampy EFFECT HI-LIFE pracują nawet do 1000 godzin, a do 800 mają gwarantowany optymalny poziom promieniowania.
 • Effect Diablo
  Effect Diablo to lampy opalające „dwuskładnikowo” – wysoki poziom UVA zapewnia szybką aktywację pigmentu znajdującego się w skórze, natomiast UVB pozwala tworzyć jego większą ilość. DIABLO ma promieniowanie najbardziej zbliżone do krzywej pigmentacji - oznacza to że opalamy się najefektywniej, o klasę wyżej niż w standardowych lampach o podobnej mocy. Wykres promieniowania ma dwa punkty maksymalne, tak dobrane, aby jego wartość nie wykraczała poza zdolność opalania skóry. W ten sposób promieniowanie nie jest „marnowane”.
  Poza niespotykaną wcześniej skutecznością opalania, DIABLO ma jeszcze jeden niezwykły efekt. W porównaniu do standardowych lamp stymuluje dwa razy większą produkcję witaminy D3, wpływającej pozytywnie na zdrowie i odporność organizmu. Co więcej, witaminy wywoływanej przez promienie UV nie da się przedawkować – organizm sam ustali potrzebną mu dawkę. To wszystko znaczy, że możemy zaoferować klientom naprawdę podwójny efekt – lampę witaminowo-brązującą.
 • Effect Angel
  ANGEL to lampa łącząca nieagresywność z wyjątkową skutecznością. Jest doskonałą propozycją dla klientów, którzy cenią nie zaczerwienioną skórę, a piękny złocisty brąz, pojawiający się bardzo szybko. Unikalna kompozycja luminoforu (cztery specjalnie skomponowane rodzaje fosforu) została połączona z technologią elektrodową VHO. Dzięki temu można opalić się szybko, intensywnie i mocno, a opalenizna ma przedłużoną trwałość. Lampa ma wyjątkowo długą żywotność – „trzyma” bardzo wysokie parametry przez minimum 1000 godzin, a dobrze chłodzona – nawet 1200.