Dla solariów

Świetlówki Effect Collagen w solarium:

 • łatwy sposób na zaoferowanie dodatkowej usługi
 • przyciągnięcie nowych klientów
 • przebicie konkurencji
 • doskonała rozwiązanie na adaptację urządzenia w świetle nowej normy na opalanie
  w solariach
 • Jedno urządzenie
  Jeśli mają Państwo jedno urządzenie, świetlówki kolagenowe umożliwiają zaoferowanie opalania w czasie sezonu a zabiegów odmładzających skórę w okresie, kiedy opalanie cieszy się mniejszą popularnością. Wystarczy zmienić lampy.
 • Kilka urządzeń
  Zapewne zauważyli Państwo, że poszczególne solaria cieszą się mniejszą lub większą popularnością. Lampy kolagenowe to doskonały pomysł, żeby w prosty sposób zmienić funkcję jednego z urządzeń, bez konieczności ponoszenia nakładów na zakup nowego i kłopotów związanych ze sprzedażą. Nie ma ryzyka – jedyna inwestycja w nową usługę to zakup kompletu lamp.
 • Właściwości światła czerwonego
  Światło czerwone o odpowiednio dobranej długości fali uważa się obecnie za najbardziej bezpieczną i naturalną metodę fotoodmładzania skóry. Ma ono wiele potwierdzonych medycznie pozytywnych właściwości.
 • Jak to działa?
  Jak to działa? Widzialne światło czerwone o określonej długości fali wnika do tkanki na głębokość 8-10 mm. Warstwy skóry z powodu dobrego unaczynienia i zawartości wody bardzo dobrze je absorbują i oddają wystarczającą ilość energii do pobudzenia odpowiednich procesów. W miarę procesu starzenia spada aktywność komórkowa i poziom energii. Światło czerwone zwiększa aktywność komórkową na poziomie skóry. Stymulacja światłem zwiększa przepływ krwi, pomaga dostarczyć substancje odżywcze i czynniki wzrostu do leczonych obszarów. Światło czerwone pobudza produkcję fibroblastów i kolagenu. Otwierają się kanały limfatyczne i następuje lepszy drenaż, co ułatwia usuwanie substancji toksycznych i powoduje, że skóra wygląda zdrowiej. Jest jedna z najskuteczniejszych metod pomagających odmłodzić i naprawić uszkodzenia skóry.
 • Brak działań niepożądanych
  Bardzo ważną cechą leczenia światłem czerwonym jest brak działań niepożądanych. Wiele terapii przeciwstarzeniowych jest nastawionych na wywołanie odpowiedzi organizmu na kontrolowane uszkodzenia skóry. W przeciwieństwie do nich, fotoodmładzanie światłem czerwonym jest zabiegiem bezinwazyjnym – stymuluje naturalne procesy organizmu i przedłuża działanie substancji wpływających ochronnie na skórę. Leczenie jest bezbolesne, nietoksyczne, odpowiednie dla osób w każdym wieku i może być łączone z innymi metodami. Istotną cechą tego typu terapii jest możliwość stosowania jej na skórze wokół oczu (światło czerwone jest bezpieczne dla wzroku). Dzięki temu jest to dobra metoda na leczenie cieni i workowatości skóry związanych zarówno z problemami z krążeniem jak i starzeniem. Świetlówki kolagenowe stanowią doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów.
 • Zabiegi
  Proponowane seanse terapeutyczne to 4 razy w tygodniu po 15 minut przez 3 tygodnie, a następnie raz w tygodniu przez 4 tygodnie. W przypadku ciemnej karnacji czas seansów można nieco przedłużyć. Po tym czasie zaobserwujemy wyraźną redukcję zmarszczek, zmian skórnych i kurzych łapek oraz zmniejszenie porów, poprawę wilgotności skóry i przyspieszenie procesów gojenia.