Dla klienta

To, że odpowiedni rodzaj światła zmienia kolor skóry jest dla nas oczywiste – na tym polega chociażby opalanie. Najczęściej niewiele wiemy o właściwościach innych barw światła – a naprawdę warto. Specjalnie dobrane pasmo światła czerwonego ma nieocenione, potwierdzone medycznie właściwości. Nowoczesne badania światła czerwonego przeprowadziła NASA, używająca go do pobudzenia gojenia ran i wzrostu komórek w przestrzeni kosmicznej.

 

 • Właściwości światła czerwonego
  Światło czerwone o odpowiednio dobranej długości fali uważa się obecnie za najbardziej bezpieczną i naturalną metodę fotoodmładzania skóry. Ma ono wiele potwierdzonych medycznie pozytywnych właściwości.
 • Brak działań niepożądanych
  Wiele terapii przeciwstarzeniowych jest nastawionych na wywołanie odpowiedzi organizmu na kontrolowane uszkodzenia skóry. W przeciwieństwie do nich, fotoodmładzanie świetlówkami Effect Collagen jest zabiegiem w całości naturalnym i bezinwazyjnym – stymuluje naturalne procesy organizmu i przedłuża działanie substancji wpływających ochronnie na skórę. Leczenie jest bezbolesne, nietoksyczne i może być łączone z innymi metodami. Światło jest nieinwazyjne i nie uszkadza skóry. Jest odpowiednie dla osób w każdym wieku. Poprawia wygląd skóry bez konieczności stosowania peelingu, chirurgii czy zastrzyków.
 • Dlaczego świetlówki Effect Collagen?
  System odmładzania skóry światłem jest zabiegiem oferowanym w salonach kosmetycznych od wielu lat, ale bardzo kosztownym. Dzięki stworzeniu świetlówek kolagenowych, które można montować w urządzeniach solaryjnych, można zaoferować tę usługę za dużo niższą cenę. Są one bardziej intensywne od stosowanych do tej pory źródeł światła czerwonego i pozwalają na jednoczesne naświetlanie całego ciała.
 • Zabiegi
  Proponowane seanse terapeutyczne to 4 razy w tygodniu po 15 minut przez 3 tygodnie, a następnie raz w tygodniu przez 4 tygodnie. W przypadku ciemnej karnacji czas seansów można nieco przedłużyć. Po tym czasie zaobserwujemy wyraźną redukcję zmarszczek, zmian skórnych i kurzych łapek oraz zmniejszenie porów, poprawę wilgotności skóry i przyspieszenie procesów gojenia.