Inne Kabiny

Kabina Opal Fitness:

kabina opalająca Fitness Opal Fitness
Solarium stojące - kabina OPAL FITNESS
 • Komfort i skuteczność opalania
  W Opalu Fitness lampy ustawione są w ergonomiczny kształt, a ich liczba tak dobrana, aby uzyskać optymalne efekty opalania przy niskich kosztach eksploatacji. Elektroniczny system sterowania umożliwia płynną regulację nawiewu a w wersji LUX również głośności muzyki i działania bryzy. Wyjmowany stopień podłogowy pozwala na wygodne opalanie nawet bardzo wysokim klientom. Opcjonalnie montowana podłoga lustrzana zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny i lepszy rozkład promieniowania.
 • Wentylacja
  Otwory nawiewne umieszczone na różnych poziomach wspomagają równomierne chłodzenie całego ciała. W standardzie kabina wyposażona jest w wentylator wyciągowy na suficie. W opcji z układem usuwającym gorące powietrze wentylator wyciągowy znajduje się poza kabiną, dzięki czemu możemy wykorzystać wentylator wewnętrzny jako nawiew - zapewnia to jeszcze lepsze chłodzenie. Kabina wyposażona jest w dwa osobne systemy wentylacyjne - dla ciała i lamp.
 • Bryza
  Opal Fitness może być wyposażony w jedno- lub dwudyszową bryzę generującą odświeżającą mgiełkę wodną. Dostępna także unikalna bryza ACTIVE wyposażona w ruchome dysze rozpylające mgiełkę na całe ciało.
 • Komfort obsługi
  Łatwe otwieranie osłon lamp oraz wyjmowany stopień podłogowy umożliwiają wygodne czyszczenie. Do kabiny można także wstawić steper lub urządzenie masujące. Zbiornik bryzy jest dostępny i widoczny z wnętrza kabiny, co umożliwia wygodne uzupełnianie wody oraz stanowi ciekawy efekt estetyczny.
 • Atrakcyjny design
  Podświetlenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele kolorów obudowy dostępne są już w standardzie. W opcji można wybierać spośród kilku opcji supertrwałych podświetlanych nadruków lub nawet zamówić kabinę z własnym wzorem.

kabina opalająca Fitness kabina opalająca Fitness kabina opalająca Fitness
kabina opalająca Fitness różne kolory

 

Funkcje kabiny Opal Fitness (najedź na ikonę, aby zobaczyć jej opis):

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player